Scoutsgroep 200e FOS De Vleermuis

Menu

Leiding

Eenheidsleiding

Geestige Salangaan Leiding, EL salangaan@devleermuis.be 0468 56 64 74 Wolf De Witte
Attente Antilope Leiding, AEL antilope@devleermuis.be 0479 72 26 66 Britt De Schoenmakere
Gezellig Stokstaartje Leiding, AEL stokstaartje@devleermuis.be 0484 48 33 24 Luka Beert
Harmonieuze Eland Leiding, AEL eland@devleermuis.be 0471 40 92 86 Eline Bil
Geliefde Dziggetai Leiding, AEL dziggetai@devleermuis.be 0494 47 72 63 Lowie Demeestere
Sterke Nandoe Leiding, AEL nandoe@devleermuis.be 0460 96 39 89 Mona Dewaele

Bevers

Fonkelende Hirundo Takleider hirundo@devleermuis.be 0474 71 46 18 Lies De Saegher
Gemoedelijke Labrador Leiding labrador@devleermuis.be 0494 91 57 34 Tijl Degrave
Aanstekelijke Aap Leiding aap@devleermuis.be 0487 35 35 30 Myrthe Oosterlinck
Onbevangen Kongoni Leiding kongoni@devleermuis.be 0471 33 83 43 Simon Callens
Geliefde Dziggetai Leiding, AEL dziggetai@devleermuis.be 0494 47 72 63 Lowie Demeestere
Pientere Jakoet Leiding jakoet@devleermuis.be 0476 58 62 57 Michiel Bil
Gedreven Seriema Leiding seriema@devleermuis.be 0483 53 52 03 Lies Voets
Markante Vlinder Leiding vlinder@devleermuis.be 0460 97 63 78 Daan Van Landeghem
Snaakse Burung Leiding burung@devleermuis.be 0468 28 60 82 Gilles Lasnier
Wielewaal Leiding wielewaal@devleermuis.be 0472 23 33 58 Luca Bert
Veldmuis Leiding veldmuis@devleermuis.be 0491 11 24 06 Lotte De Haese

Ga naar Beverleiding

Welpen

Pure Tapir Takleider tapir@devleermuis.be 0489 99 42 88 Nina Elegeert
Sprankelende Koolmees Leiding koolmees@devleermuis.be 0491 24 21 27 Chloé Cottenie
Geestige Salangaan Leiding, EL salangaan@devleermuis.be 0468 56 64 74 Wolf De Witte
Bonafide Blauwe-Draak Leiding blauwedraak@devleermuis.be 0499 15 61 55 Kierben Mievis
Ludieke Brulaap Leiding brulaap@devleermuis.be 0479 94 80 80 Jentel Leyman
Sterke Nandoe Leiding, AEL nandoe@devleermuis.be 0460 96 39 89 Mona Dewaele
Amusante Neushoorn Leiding neushoorn@devleermuis.be 0460 94 25 20 Clement De Smet
Bruisende Karekiet Leiding karekiet@devleermuis.be 0491 40 25 91 Britt Broekaert
Poedel Leiding poedel@devleermuis.be 0496 79 59 80 Irene Couck
Arkal Leiding arkal@devleermuis.be 0468 34 63 69 Robin Coppens
Kavka Leiding kavka@devleermuis.be 0472 43 53 89 Lies Destrooper

Ga naar Welpenleiding

Wolven

Trouwhartige Sikahert Takleider sikahert@devleermuis.be 0468 24 84 56 Elisa Hooft
Attente Antilope Leiding, AEL antilope@devleermuis.be 0479 72 26 66 Britt De Schoenmakere
Plezante Maki Leiding maki@devleermuis.be 0497 57 43 11 León Cottenie
Aimabele Mara Leiding mara@devleermuis.be 0494 64 95 20 Ugo Boonen
Standvastige Arend Leiding arend@devleermuis.be 0484 76 14 77 Guillaume Wynant
Gracieuze Anomalure Leiding anomalure@devleermuis.be 0487 12 57 16 Klara Vastmans
Energieke Roek Leiding roek@devleermuis.be 0478 13 97 29 Simon De Corte
Intieme Gekko Leiding gekko@devleermuis.be 0488 70 68 01 Victor Van Cauwenberghe
Lori Leiding lori@devleermuis.be 0491 74 14 26 Emily Vanderschelden
Drongo Leiding drongo@devleermuis.be 0468 46 96 31 Akelein Van Steenbergen
Bamboebeer Leiding bamboebeer@devleermuis.be 0486 63 26 29 Ewoud Van den Branden

Ga naar Wolvenleiding

JVG's

Zonnige Mungo Takleider mungo@devleermuis.be 0495 45 54 70 Emma Krijnen
Harmonieuze Eland Leiding, AEL eland@devleermuis.be 0471 40 92 86 Eline Bil
Plezierige Hardoen Leiding hardoen@devleermuis.be 0494 70 10 01 Robbe Mornie
Stralende Star Leiding star@devleermuis.be 0495 26 24 88 Fran Maenhaut
Wonderlijke Oropendola Leiding oropendola@devleermuis.be 0483 30 78 78 Merel Vanquaille
Ambitieuze Streepmuis Leiding streepmuis@devleermuis.be 0494 84 07 82 Mats Broekaert
Onverschrokken Neusbeer Leiding neusbeer@devleermuis.be 0474 51 13 81 Jérémy De Cock
Warmhartig Geitje Leiding geit@devleermuis.be 0473 30 81 29 Megan Hendey
Opmerkelijke Amazilia Leiding amazilia@devleermuis.be 0479 71 43 14 Manon De Keyster
Levenslustige Rotsklipdas Leiding rotsklipdas@devleermuis.be 0488 26 25 44 Dries De Schoenmakere
Zeepaardje Leiding zeepaardje@devleermuis.be 0492 96 10 12 Helena Taghon

Ga naar JVG-leiding

VG's

Waardige Steur Takleider steur@devleermuis.be 0478 64 80 88 Mauro Van Den Haute
Zoete Chinchilla Leiding chinchilla@devleermuis.be 0468 46 96 14 Aemilia Van Steenbergen
Gezellig Stokstaartje Leiding, AEL stokstaartje@devleermuis.be 0484 48 33 24 Luka Beert
Expressieve Picoloro Leiding picoloro@devleermuis.be 0495 35 38 60 Ona Degrave
Extatische Ekster Leiding ekster@devleermuis.be 0496 39 01 06 Sari De Schipper
Hulpvaardige Talpa Leiding talpa@devleermuis.be 0484 51 12 26 Nathan Declercq
Vive Vuursalamander Leiding vuursalamander@devleermuis.be 0468 27 60 40 Bavo De Rycke

Ga naar VG-leiding

Seniors

Fidele Otter Takleider otter@devleermuis.be 0471 65 46 45 Sebastian De Smet
Turbulente Hinde Leiding hinde@devleermuis.be 0491 33 24 37 Eva De Witte
Genietende Zwaan Leiding zwaan@devleermuis.be 0468 18 35 44 Jan Honoré
Innige Saiga Leiding saiga@devleermuis.be 0470 21 40 24 Emma Van den heede
Potsierlijke Oeakari Leiding oeakari@devleermuis.be 0472 88 59 37 Jean-Louis Cloquet

Ga naar Seniorleiding