Scoutsgroep 200e FOS De Vleermuis

Menu

Leiding

Eenheidsleiding

Behaaglijke Fret Leiding, EL fret@devleermuis.be 0479 95 81 67 Quinten De Smet
Attente Antilope Leiding, AEL antilope@devleermuis.be 0479 72 26 66 Britt De Schoenmaekere
Bedrijvige Bergbever Leiding, AEL bergbever@devleermuis.be 0487 65 33 79 Ian Vannieuwkerke
Gemoedelijke Labrador Leiding, AEL labrador@devleermuis.be 0494 91 57 34 Tijl Degrave
Oprechte Papegaai Leiding, AEL papegaai@devleermuis.be 0499 31 79 87 Luka Van den heede
Joviale Kookaburra Leiding, AEL kookaburra@devleermuis.be 0498 24 59 75 Jan Krijnen

Bevers

Genietende Zwaan Takleider zwaan@devleermuis.be 0468 18 35 44 Jan Honoré
Onbekommerde Beermarter Leiding beermarter@devleermuis.be 0479 55 43 05 Thomas Callens
Fleurige Caprinae Leiding caprinae@devleermuis.be 0470 54 27 33 Flore Coppens
Lieftallige Blauwe Reiger Leiding blauwereiger@devleermuis.be 0470 32 61 00 Pauline Vlaeminck
Potsierlijke Oeakari Leiding oeakari@devleermuis.be 0472 88 59 37 Jean-Louis Cloquet
Star Leiding star@devleermuis.be 0495 26 24 88 Fran Maenhaut
Blauwe Draak Leiding blauwedraak@devleermuis.be Kierben Mievis
Brulaap Leiding brulaap@devleermuis.be 0479 94 80 80 Jentel Leyman
Maki Leiding maki@devleermuis.be 0497 57 43 11 Leon Cottenie
Vink Leiding vink@devleermuis.be 0471 22 52 14 Anne-Sophie Bauwens

Ga naar Beverleiding

Welpen

Innige Saiga Takleidster saiga@devleermuis.be 0470 21 40 24 Emma Van den heede
Senange Schoenbekooievaar Leiding schoenbekooievaar@devleermuis.be 0471 51 77 63 Mathieu Vlaeminck
Newfoundlander Leiding newfoundlander@devleermuis.be 0493 05 73 24 Arne Verdonck
Harmonieuze Eland Leiding eland@devleermuis.be 0471 40 92 86 Eline Bil
Gemoedelijke Labrador Leiding, AEL labrador@devleermuis.be 0494 91 57 34 Tijl Degrave
Gezellig Stokstaartje Leiding stokstaartje@devleermuis.be 0484 48 33 24 Luka Beert
Zoete Chinchilla Leiding chinchilla@devleermuis.be 0468 46 96 14 Aemilia Van Steenbergen
Kongoni Leiding kongoni@devleermuis.be 0471 33 83 43 Simon Callens
Ekster Leiding ekster@devleermuis.be 0496 39 01 06 Sari De Schipper
Oropendola Leiding oropendola@devleermuis.be 0483 30 78 78 Merel Vanquaille

Ga naar Welpenleiding

Wolven

Aanstekelijke Aap Takleidster aap@devleermuis.be 0487 35 35 30 Myrthe Oosterlinck
Fidele Otter Leiding otter@devleermuis.be 0471 65 46 45 Sebastian De Smet
Attente Antilope Leiding, AEL antilope@devleermuis.be 0479 72 26 66 Britt De Schoenmaekere
Expressieve Picoloro Leiding picoloro@devleermuis.be 0495 35 38 60 Ona Degrave
Waardige Steur Leiding steur@devleermuis.be 0478 64 80 88 Mauro Van Den haute
Arend Leiding arend@devleermuis.be Guillaume Wynant
Salangaan Leiding salangaan@devleermuis.be Wolf De Witte
Mara Leiding mara@devleermuis.be 0494 64 95 20 Ugo Boonen
Mungo Leiding mungo@devleermuis.be 0495 45 54 70 Emma Krijnen

Ga naar Wolvenleiding

JVG's

Vredelievende Jachtluipaard Takleider jachtluipaard@devleermuis.be 0477 55 47 09 Pieter-Jan Verbanck
Hartelijke Zwaluw Leiding zwaluw@devleermuis.be 0472 48 71 05 Alice Vancauwenberghe
Fervente Dingo Leiding dingo@devleermuis.be 0479 78 45 98 Tuur Dedeurwaerder
Tedere Kea Leiding kea@devleermuis.be 0479 81 80 76 Luna Vandevelde
Montere Largha Leiding largha@devleermuis.be 0468 12 79 23 Hannah Candries
Plezierige Hardoen Leiding hardoen@devleermuis.be 0494 70 10 01 Robbe Mornie
Temperamentvol Hert Leiding hert@devleermuis.be 0476 06 45 89 Emma Verhauwen
Vuursalamander Leiding vuursalamander@devleermuis.be 0468 27 60 40 Bavo De Rycke
Talpa Leiding talpa@devleermuis.be 0484 51 12 26 Nathan Declercq
Streepmuis Leiding streepmuis@devleermuis.be 0494 84 07 82 Mats Broekaert

Ga naar JVG-leiding

VG's

Spitante Spitsvogel Takleider spitsvogel@devleermuis.be 0490 39 83 65 Lode Maryns
Zelfredzame Uil Leiding uil@devleermuis.be 0477 38 92 87 Brecht Steenackers
Benieuwde Kameel Leiding kameel@devleermuis.be 0494 87 62 62 Arthur Couvreur
Behaaglijke Fret Leiding, EL fret@devleermuis.be 0479 95 81 67 Quinten De Smet
Turbulente Hinde Leiding hinde@devleermuis.be 0491 33 24 37 Eva De Witte
Sprankelende Koolmees Leiding koolmees@devleermuis.be 0491 24 21 27 Chloé Cottenie
Joviale Kookaburra Leiding, AEL kookaburra@devleermuis.be 0498 24 59 75 Jan Krijnen
Kluchtige Merlo Leiding merlo@devleermuis.be 0498 66 77 37 Louis De Cock

Ga naar VG-leiding

Seniors

Toegewijde Snoek Takleider snoek@devleermuis.be 0471 84 60 97 Bruce van den Haute
Dartele Lijster Leiding lijster@devleermuis.be 0475 44 01 14 Yer Hanssens
Bedrijvige Bergbever Leiding, AEL bergbever@devleermuis.be 0487 65 33 79 Ian Vannieuwkerke
Oprechte Papegaai Leiding, AEL papegaai@devleermuis.be 0499 31 79 87 Luka Van den heede
Warme Berner sennenhond Leiding bernersennenhond@devleermuis.be 0471 42 43 52 Daan De Rycke

Ga naar Seniorleiding