Scoutsgroep 200e FOS De Vleermuis

Menu

Contact

200e FOS De Vleermuis
N 50°55?23.5?, E 3°41?3.5?
Hukkelgemstraat
9890 Dikkelvenne
Oost-Vlaanderen (België)
Wij verhuren ons lokaal niet.

Contactadres:

200e FOS De Vleermuis
Hofkouterstraat 13
9890 Dikkelvenne

Leiding

Contactgegevens van alle leiding: Wie is wie.
Handig om af te drukken en boven je bed te hangen!

Batparents en bestuur VZW BatPat

Voorzitter VZW BatPat: Kathleen Jacobs
(0477 60 44 00 ; kajacobs@hotmail.com)

Ondervoorzitter VZW BatPat: Fret
(0476 38 91 48; fret@devleermuis.be)

Secretaris VZW BatPat: Emiel Willaert – Panda
(0476 71 09 71; emiel.willaert@gmail.com)

Penningmeester VZW BatPat: Henri Verwee – Chimpansee
(0476 51 07 25; chimpansee@devleermuis.be)

Materiaalbeheerder VZW BatPat: Tom Oosterlinck
(0478 82 54 77; tom.oosterlinck@scarlet.be)

Bestuurder VZW BatPat: Labrador
(0499 17 64 17; labrador@devleermuis.be)

Batparents: Tom Oosterlinck & Katelijne David
(0478 82 54 77; tom.oosterlinck@scarlet.be) (Tom)
(0498 34 87 83; katelijne_david@yahoo.com) (Katelijne)

Shop: Viviane Vercammen en Ilse Van Gysegem
( shop@devleermuis.be)

Rekeningnummer

BE93 8913 7414 4467: voor eenheidsactiviteiten zoals eetfestijn, …
BE96 8913 7414 7905: voor inschrijvingsgeld scouts, kamp, eventueel eenheidsweekend, …
De takrekeningen vindt u onder info Financiën & verzekeringen: deze worden gebruikt bij takweekends