Scoutsgroep 200e FOS De Vleermuis

Menu

Contact

200e FOS De Vleermuis
N 50°55?23.5?, E 3°41?3.5?
Hukkelgemstraat
9890 Dikkelvenne
Oost-Vlaanderen (België)
Wij verhuren ons lokaal niet.

Contactadres:

200e FOS De Vleermuis
Hofkouterstraat 13
9890 Dikkelvenne

Leiding

Contactgegevens van alle leiding: Wie is wie.
Handig om af te drukken en boven je bed te hangen!

Batparents en bestuur VZW BatPat

Voorzitter VZW BatPat: Peter Willaert
(0474 94 19 95; peter.willaert@ugent.be)

Ondervoorzitter VZW BatPat: Panda
(0476 71 09 71; panda@devleermuis.be)

Secretaris VZW BatPat: Elias Couvreur – Perdix
(0494 29 27 27; perdix@devleermuis.be)

Penningmeester VZW BatPat: Barbara Hanot – Alpaca
(0476 51 07 25; alpaca@devleermuis.be)

Materiaalbeheerder VZW BatPat: Nico Boon
(0474 44 53 76; nico.boon@skynet.be)

Bestuurder VZW BatPat: Tarpan
(0476 53 39 52; tarpan@devleermuis.be)

Batparents: Tom Oosterlinck & Katelijne David
(0478 82 54 77; tom.oosterlinck@scarlet.be) (Tom)
(0498 34 87 83; katelijne_david@yahoo.com) (Katelijne)

Shop: Viviane Vercammen, Ilse Van Gysegem & Nico Boon
( shop@devleermuis.be)

Rekeningnummer

BE49 8913 7414 4871: voor eenheidsactiviteiten zoals Pastatwist, …
BE96 8913 7414 7905: voor inschrijvingsgeld scouts, kamp, eventueel eenheidsweekend, …
De takrekeningen vindt u onder info Financiën & verzekeringen: deze worden gebruikt bij takweekends