Scoutsgroep 200e FOS De Vleermuis

Menu

Leiding

Eenheidsleiding

Behaaglijke Fret Leiding, EL fret@devleermuis.be 0479 95 81 67 Quinten De Smet
Tedere Kea Leiding, AEL kea@devleermuis.be 0479 81 80 76 Luna Vandevelde
Oprechte Papegaai Leiding, AEL papegaai@devleermuis.be 0499 31 79 87 Luka Van den heede
Toegewijde Snoek Leiding, AEL snoek@devleermuis.be 0471 84 60 97 Bruce van den Haute
Warme Berner sennenhond Leiding, AEL bernersennenhond@devleermuis.be 0471 42 43 52 Daan De Rycke
Gemoedelijke Labrador Leiding, AEL labrador@devleermuis.be 0494 91 57 34 Tijl Degrave

Bevers

Sprankelende Koolmees Takleidster koolmees@devleermuis.be 0491 24 21 27 Chloé Cottenie
Jolige Spreeuw Leiding spreeuw@devleermuis.be 0499 17 64 17 Merel De Witte
Behaaglijke Fret Leiding, EL fret@devleermuis.be 0479 95 81 67 Quinten De Smet
Sierlijke Nachtegaal Leiding nachtegaal@devleermuis.be 0499 20 39 01 Eline D'Hondt
Lieftallige Blauwe Reiger Leiding blauwereiger@devleermuis.be 0470 32 61 00 Pauline Vlaeminck
Steur Leiding steur@devleermuis.be 0478 64 80 88 Mauro Van Den haute
Goudarend Leiding goudarend@devleermuis.be Mira Francois
Zwaan Leiding zwaan@devleermuis.be 0468 18 35 44 Jan Honoré
Chinchilla Leiding chinchilla@devleermuis.be Aemilia Van Steenbergen
Kookaburra Leiding kookaburra@devleermuis.be Jan Krijnen

Ga naar Beverleiding

Welpen

Meelevende Nyala Takleidster nyala@devleermuis.be 0493 75 42 20 Fien Sprangers
Blijmoedige Wasbeer Leiding wasbeer@devleermuis.be 0471 25 56 56 Amber Beert
Fleurige Caprinae Leiding caprinae@devleermuis.be 0470 54 27 33 Flore Coppens
Hartelijke Zwaluw Leiding zwaluw@devleermuis.be 0472 48 71 05 Alice Van Cauwenberghe
Senange Schoenbekooievaar Leiding schoenbekooievaar@devleermuis.be 0471 51 77 63 Mathieu Vlaeminck
Hardoen Leiding hardoen@devleermuis.be Robbe Mornie
Antilope Leiding antilope@devleermuis.be 0479 72 26 66 Britt De Schoenmaekere
Picoloro Leiding picoloro@devleermuis.be Ona Degrave
Otter Leiding otter@devleermuis.be Sebastian De Smet
Saiga Leiding saiga@devleermuis.be 0470 21 40 24 Emma Van den heede

Ga naar Welpenleiding

Wolven

Dartele Lijster Taklijster lijster@devleermuis.be 0475 44 01 14 Yer Hanssens
Goedhartige Insephe Leiding insephe@devleermuis.be 0470 21 49 77 Louise Van Den Hauwe
Onbekommerde Beermarter Leiding beermarter@devleermuis.be 0479 55 43 05 Thomas Callens
Turbulente Hinde Leiding hinde@devleermuis.be 0491 33 24 37 Eva De Witte
Gemoedelijke Labrador Leiding, AEL labrador@devleermuis.be 0494 91 57 34 Tijl Degrave
Aap Leiding aap@devleermuis.be 0487 35 35 30 Myrthe Oosterlinck
Oeakari Leiding oeakari@devleermuis.be Jean-Louis Cloquet
Eland Leiding eland@devleermuis.be Eline Bil
Stokstaartje Leiding stokstaartje@devleermuis.be Luka Beert

Ga naar Wolvenleiding

JVG's

Zorgzame Kolibrie Takleidster kolibrie@devleermuis.be 0479 36 97 67 Lauryn Hendey
Zelfredzame Uil Leiding uil@devleermuis.be 0477 38 92 87 Brecht Steenackers
Vreedzame Cobaye Leiding cobaye@devleermuis.be 0484 49 74 22 Piffin Keustermans
Benieuwde Kameel Leiding kameel@devleermuis.be 0494 87 62 62 Arthur Couvreur
Gevatte Gazelle Leiding gazelle@devleermuis.be 0470 80 59 65 Ellen Maenhaut
Bedrijvige Bergbever Leiding bergbever@devleermuis.be 0487 65 33 79 Ian Vannieuwkerke
Flamboyante Kwikstaart Leiding kwikstaart@devleermuis.be 0484 38 28 27 Jonas Bastiaen
Vlijtige Wolf Leiding wolf@devleermuis.be 0472 04 07 70 Milan Vanquaille
Kluchtige Merlo Leiding merlo@devleermuis.be 0498 66 77 37 Louis De Cock
Hert Leiding hert@devleermuis.be 0476 06 45 89 Emma Verhauwen

Ga naar JVG-leiding

VG's

Arne Takleider arne.verdonck@devleermuis.be 0493 05 73 24 Arne Verdonck
Behulpzame Banteng Leiding banteng@devleermuis.be 0471 84 59 34 Dré De Doncker
Fervente Dingo Leiding dingo@devleermuis.be 0479 78 45 98 Tuur Dedeurwaerder
Tedere Kea Leiding, AEL kea@devleermuis.be 0479 81 80 76 Luna Vandevelde
Oprechte Papegaai Leiding, AEL papegaai@devleermuis.be 0499 31 79 87 Luka Van den heede
Toegewijde Snoek Leiding, AEL snoek@devleermuis.be 0471 84 60 97 Bruce van den Haute
Warme Berner sennenhond Leiding, AEL bernersennenhond@devleermuis.be 0471 42 43 52 Daan De Rycke
Spitante Spitsvogel Leiding spitsvogel@devleermuis.be 0490 39 83 65 Lode Maryns
Montere Largha Leiding largha@devleermuis.be 0468 12 79 23 Hannah Candries

Ga naar VG-leiding

Seniors

Bedachtzame Secretarisvogel Takleider secretarisvogel@devleermuis.be 0471 11 00 42 Niels Hautekeette
Vurige Kyang Leiding kyang@devleermuis.be 0473 52 46 45 Stefanie Vanderschelden
Bizarre Wildebeest Leiding wildebeest@devleermuis.be 0478 03 00 07 Karel De Spiegeleer
Vredelievende Jachtluipaard Leiding jachtluipaard@devleermuis.be 0477 55 47 09 Pieter-Jan Verbanck

Ga naar Seniorleiding