Scoutsgroep 200e FOS De Vleermuis

Menu

Leiding

Eenheidsleiding

Energieke Simia Leiding, EL simia@devleermuis.be 0476 38 91 48 Lisa Vanderschelden
Beschermende Caraya Leiding, AEL caraya@devleermuis.be 0471 49 68 24 Mara Vandevelde
Jolige Spreeuw Leiding, AEL spreeuw@devleermuis.be 0499 17 64 17 Merel De Witte
Behaaglijke Fret Leiding, AEL fret@devleermuis.be 0479 95 81 67 Quinten De Smet
Tedere Kea Leiding, AEL kea@devleermuis.be 0479 81 80 76 Luna Vandevelde
Snoek Leiding, AEL snoek@devleermuis.be 0471 84 60 97 Bruce van den Haute

Bevers

Dartele Lijster Taklijster lijster@devleermuis.be 0475 44 01 14 Yer Hanssens
Onbekommerde Beermarter Leiding beermarter@devleermuis.be 0479 55 43 05 Thomas Callens
Bizarre Wildebeest Leiding wildebeest@devleermuis.be 0478 03 00 07 Karel De Spiegeleer
Kwikstaart Leiding kwikstaart@devleermuis.be 0484 38 28 27 Jonas Bastiaen
Nachtegaal Leiding nachtegaal@devleermuis.be 0499 20 39 01 Eline D'Hondt
Blauwe Reiger Leiding blauwereiger@devleermuis.be 0470 32 61 00 Pauline Vlaeminck
Caprinae Leiding caprinae@devleermuis.be 0470 54 27 33 Flore Coppens
Koolmees Leiding koolmees@devleermuis.be 0491 24 21 27 Chloé Cottenie
Hinde Leiding hinde@devleermuis.be 0491 33 24 37 Eva De Witte
Berner sennenhond Leiding bernersennenhond@devleermuis.be 0471 42 43 52 Daan De Rycke

Ga naar De Beverleiding

Welpen

Hartelijke Zwaluw Takleidster zwaluw@devleermuis.be 0472 48 71 05 Alice Van Cauwenberghe
Blijmoedige Wasbeer Leiding wasbeer@devleermuis.be 0471 25 56 56 Amber Beert
Vurige Kyang Leiding kyang@devleermuis.be 0473 52 46 45 Stefanie Vanderschelden
Vredelievende Jachtluipaard Leiding jachtluipaard@devleermuis.be 0477 55 47 09 Pieter-Jan Verbanck
Tedere Kea Leiding, AEL kea@devleermuis.be 0479 81 80 76 Luna Vandevelde
Merlo Leiding merlo@devleermuis.be 0498 66 77 37 Louis De Cock
Schoenbekooievaar Leiding schoenbekooievaar@devleermuis.be 0471 51 77 63 Mathieu Vlaeminck
Spitsvogel Leiding spitsvogel@devleermuis.be 0490 39 83 65 Lode Maryns
Labrador Leiding labrador@devleermuis.be 0494 91 57 34 Tijl Degrave
Largha Leiding largha@devleermuis.be 0468 12 79 23 Hannah Candries

Ga naar Welpenleiding

Wolven

Goedhartige Insephe Takleidster insephe@devleermuis.be 0470 21 49 77 Louise Van den Hauwe
Meelevende Nyala Leiding nyala@devleermuis.be 0493 75 42 20 Fien Sprangers
Jolige Spreeuw Leiding, AEL spreeuw@devleermuis.be 0499 17 64 17 Merel De Witte
Verrassende Sitta Leiding sitta@devleermuis.be 0471 31 09 52 Mélanie De Cock
Afwachtende Impala Leiding impala@devleermuis.be 0492 60 80 01 Maël Tindemans
Zorgzame Kolibrie Leiding kolibrie@devleermuis.be 0479 36 97 67 Lauryn Hendey
Fervente Dingo Leiding dingo@devleermuis.be 0479 78 45 98 Tuur Dedeurwaerder
Gevatte Gazelle Leiding gazelle@devleermuis.be 0470 80 59 65 Ellen Maenhaut
Bedrijvige Bergbever Leiding bergbever@devleermuis.be 0487 65 33 79 Ian Vannieuwkerke
Bosbok Leiding bosbok@devleermuis.be 0468 21 98 78 Jonas Candries

Ga naar Wolvenleiding

JVG's

Oprechte Papegaai Takleidster papegaai@devleermuis.be 0499 31 79 87 Luka Van Den Heede
Hartstochtelijke Adelaar Leiding adelaar@devleermuis.be 0474 03 58 27 Arnold Zwaenepoel
Goedgeluimde Schaarbek Leiding schaarbek@devleermuis.be 0499 70 91 15 Jana Callens
Weerbaar Winterkoninkje Leiding winterkoninkje@devleermuis.be 0478 84 66 26 Lauren Maenhaut
Naarstige Mier Leiding mier@devleermuis.be 0473 46 11 36 Thibault Wynant
Behaaglijke Fret Leiding, AEL fret@devleermuis.be 0479 95 81 67 Quinten De Smet
Benieuwde Kameel Leiding kameel@devleermuis.be 0494 87 62 62 Arthur Couvreur
Wolf Leiding wolf@devleermuis.be 0472 04 07 70 Milan Vanquaille
Schorpioen Leiding schorpioen@devleermuis.be 0493 68 91 85 Corneel De Bruyker

Ga naar JVG-leiding

VG's

Parmantige Koi Takleidster koi@devleermuis.be 0479 70 61 07 Jozefien De Haes
Zelfredzame Uil Leiding uil@devleermuis.be 0477 38 92 87 Brecht Steenackers
Gepassioneerde Spinaap Leiding spinaap@devleermuis.be 0472 45 99 50 Ebert Pynaert
Kwieke Stekelstaartzwaluw Leiding stekelstaartzwaluw@devleermuis.be 0470 67 33 06 Lowie Willaert
Behulpzame Banteng Leiding banteng@devleermuis.be 0471 84 59 34 Dré De Doncker
Guitige Schildpad Leiding schildpad@devleermuis.be 0476 07 71 86 Sabbe Sabbe
Bedachtzame Secretarisvogel Leiding secretarisvogel@devleermuis.be 0471 11 00 42 Niels Hauttekeete
Konijn Leiding konijn@devleermuis.be 0492 70 00 32 Dries Wauters
Snoek Leiding, AEL snoek@devleermuis.be 0471 84 60 97 Bruce van den Haute
Arne Leiding arne.verdonck@devleermuis.be 0493 05 73 24 Arne Verdonck

Ga naar VG-leiding

Seniors

Schalkse Olifant Takleider olifant@devleermuis.be 0471 38 22 43 Michiel Van Der Schueren
Energieke Simia Leiding, EL simia@devleermuis.be 0476 38 91 48 Lisa Vanderschelden
Beschermende Caraya Leiding, AEL caraya@devleermuis.be 0471 49 68 24 Mara Vandevelde
Vreedzame Cobaye Leiding cobaye@devleermuis.be 0484 49 74 22 Piffin Keustermans
Uitbundige Zeehond Leiding zeehond@devleermuis.be 0471 45 86 19 Cédric Mertens

Ga naar Seniorleiding