Scoutsgroep 200e FOS De Vleermuis

Menu

Leiding

Eenheidsleiding

Energieke Simia Leiding, EL simia@devleermuis.be 0476 38 91 48 Lisa Vanderschelden
Zelfredzame Uil Leiding, AEL uil@devleermuis.be 0477 38 92 87 Brecht Steenackers
Beschermende Caraya Leiding, AEL caraya@devleermuis.be 0471 49 68 24 Mara Vandevelde
Plichtsbewuste Springbok Leiding, AEL springbok@devleermuis.be 0471 49 04 94 Gilles Van Der Schueren
Jolige Spreeuw Leiding, AEL spreeuw@devleermuis.be 0499 17 64 17 Merel De Witte
Bedachtzame Secretarisvogel Leiding, AEL secretarisvogel@devleermuis.be 0471 11 00 42 Niels Hauttekeete

Bevers

Meelevende Nyala Takleidster nyala@devleermuis.be 0493 75 42 20 Fien Sprangers
Beschermende Caraya Leiding, AEL caraya@devleermuis.be 0471 49 68 24 Mara Vandevelde
Kwieke Stekelstaartzwaluw Leiding stekelstaartzwaluw@devleermuis.be 0470 67 33 06 Lowie Willaert
Lijster Leiding lijster@devleermuis.be 0475 44 01 14 Yer Hanssens
Beermarter Leiding beermarter@devleermuis.be 0479 55 43 05 Thomas Callens
Jachtluipaard Leiding jachtluipaard@devleermuis.be 0477 55 47 09 Pieter-Jan Verbanck
Bergbever Leiding bergbever@devleermuis.be 0487 65 33 79 Ian Vannieuwkerke
Dries Leiding dries.wauters@devleermuis.be 0492 70 00 32 Dries Wauters
Bruce Leiding bruce.vandenhaute@devleermuis.be 0471 84 60 97 Bruce van den Haute

Ga naar De Beverleiding

Welpen Felian

Schalkse Olifant Takleider olifant@devleermuis.be 0471 38 22 43 Michiel Van Der Schueren
Parmantige Koi Leiding koi@devleermuis.be 0479 70 61 07 Jozefien De Haes
Schildpad Leiding amber.sabbe@devleermuis.be 0476 07 71 86 Amber Sabbe
Fret Leiding fret@devleermuis.be 0479 95 81 67 Quinten De Smet
Gazelle Leiding gazelle@devleermuis.be 0470 80 59 56 Ellen Maenhaut
Zwaluw Leiding zwaluw@devleermuis.be 0472 48 71 05 Alice Van Cauwenberghe
Kea Leiding kea@devleermuis.be 0479 81 80 76 Luna Vandevelde

Ga naar Felianleiding

Welpen Roukan

Blijmoedige Wasbeer Takleidster wasbeer@devleermuis.be 0471 25 56 56 Amber Beert
Energieke Simia Leiding, EL simia@devleermuis.be 0476 38 91 48 Lisa Vanderschelden
Winterkoninkje Leiding lauren.maenhaut@devleermuis.be 0478 84 66 26 Lauren Maenhaut
Goedhartige Insephe Leiding insephe@devleermuis.be 0470 21 49 77 Louise Van den Hauwe
Kolibrie Leiding kolibrie@devleermuis.be 0479 36 97 67 Lauryn Hendey
Dingo Leiding dingo@devleermuis.be 0479 78 45 98 Tuur Dedeurwaerder
Baloe Leiding jonas.bastiaen@devleermuis.be 0484 38 28 27 Jonas Bastiaen

Ga naar Roukanleiding

JVG's

Goedgeluimde Schaarbek Takleidster schaarbek@devleermuis.be 0499 70 91 15 Jana Callens
Behulpzame Banteng Leiding banteng@devleermuis.be 0471 84 59 34 Dré De Doncker
Jolige Spreeuw Leiding, AEL spreeuw@devleermuis.be 0499 17 64 17 Merel De Witte
Verrassende Sitta Leiding sitta@devleermuis.be 0471 31 09 52 Mélanie De Cock
Afwachtende Impala Leiding impala@devleermuis.be 0492 60 80 01 Maël Tindemans
Papegaai Leiding papegaai@devleermuis.be 0499 31 79 87 Luka Van Den Heede
Mier Leiding mier@devleermuis.be 0473 46 11 36 Thibault Wynant
Kameel kameel@devleermuis.be 0494 87 62 62 Arthur Couvreur

Ga naar JVG-leiding

VG's

Vurige Kyang Takleidster kyang@devleermuis.be 0473 52 46 45 Stefanie Vanderschelden
Plichtsbewuste Springbok Leiding, AEL springbok@devleermuis.be 0471 49 04 94 Gilles Van Der Schueren
Bizarre Wildebeest Leiding wildebeest@devleermuis.be 0478 03 00 07 Karel De Spiegeleer
Bedachtzame Secretarisvogel Leiding, AEL secretarisvogel@devleermuis.be 0471 11 00 42 Niels Hauttekeete
Zachtaardige Egel Leiding egel@devleermuis.be 0498 62 31 50 Bram De Bruyne
Vreedzame Cobaye Leiding cobaye@devleermuis.be 0484 49 74 22 Piffin Keustermans
Uitbundige Zeehond Leiding zeehond@devleermuis.be 0471 45 86 19 Cédric Mertens

Ga naar VG-leiding

Seniors

Spinaap Takleider spinaap@devleermuis.be 0472 45 99 50 Ebert Pynaert
Zelfredzame Uil Leiding, AEL uil@devleermuis.be 0477 38 92 87 Brecht Steenackers
Leutige Kaketoe Leiding kaketoe@devleermuis.be 0495 72 36 60 Pierre Verwee
Hartstochtelijke Adelaar Leiding adelaar@devleermuis.be 0474 03 58 27 Arnold Zwaenepoel

Ga naar Seniorleiding